• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şah-mat Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Gül - Müslüm Batur

İstanbul otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; aracınıza oto kuaför hizmeti vermek amacı ile yola çıkmıştır. Çıktığımız bu yolda her marka ve her model aracınızın iç ve dış detaylı temizliği konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Araçlarınızın iç ve dış temizliği konusunda özel formüle edilmiş araç bakım kitleri ile A’dan Z’ye tüm gereksinimlerini karşılamaktayız. Firma olarak amacımız ileri teknoloji cihazların yardımı ile araçlarınıza hak ettiği değeri vermek ve siz değerli sürücülerini mutlu etmektir.

Güven, dürüstlük, hoş görü, karşılıklı saygı ve müşteri memnuniyeti, firmamızın temel değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde araçlarınızın oto kuaför alanında tüm gereksinimlerini karşılamaktayız. Dolayısıyla araçlarınızın iç ve dış temizliği dışında pata cila uygulaması, kaput kaplama ve cam film uygulaması, klima temizliği gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı başarı ile sürdürmekteyiz.

Firma olarak yaptığımız uygulamalar konusunda gerekli eğitimi almış ve deneyime sahip özverili bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Genç ve dinamik kadromuz müşterilerimizin araçları ile ilgili her türlü istek, arzu, beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Firma olarak çevremize ve insan sağlığına karşı son derece hassasız. Dolayısıyla araçlarınızın temizliğinde kullandığımız temizlik malzemeleri doya ve insana zarar vermeyen, antibakteriyel temizlik ürünleridir. Firma olarak hedefimiz geniş oto bakım ürünleri yelpazemiz ve kaliteli işçiliğimiz ile bugün geldiğimiz noktadaki saygınlığımızı koruyarak geleceğe emin adımlar ile yürümektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR