• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Cephe Giydirme Panjur Pvc Doğrama İnşaat Tic.ltd.şti

Adres :

Erzene Mahallesi 35. Sokak No: 1/a Bornova İzmir İzmir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Ekim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@sahincephegiydirme.com.tr

Whatsapp 1:

0 (543) 818 15 65

Whatsapp 2:

0 (542) 749 88 53
Yapı sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Şahin Cephe Giydirme Panjur Pvc Doğrama İnşaat Tic.Ltd.Şti olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Şahin Cephe Giydirme Panjur Pvc Doğrama İnşaat Tic.Ltd.Şti olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR