• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sahne Galatya Ocakbaşı & Meyhane Ülkü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ülkü Soyutürk-ramazan Bağcı

Ankara Sahne Galatya Ocakbaşı & Meyhane Ülkü ailesi olarak yeme içme ve eğlence sektöründe ilk akla gelen olmayı başardık. Çalışmalarımıza hızla devam ederek kendimizi her geçen gün yeniliyor ve sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek profesyonel çalışma gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü hizmetimizle tanışmak istiyorsanız geç kalmayın. Çankaya en yakın ocakbaşı listenize bizi alabilir ve mekanımızda dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Çankaya alkollü et restaurant, alkollü aile restaurantları ve Çankaya alkollü canlı müzik mekanları arasından ön plana çıkarak sizlere ulaşmayı başardık. Et mangal salonumuzu tercih ederek sevdiklerinizle birlikte neşeli bir yemek yiyebilirsiniz. Çankaya’da en iyi meyhaneyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Canlı müzik mekanları arasındaki ayrıcalıklı yerimizde eğlence için tereddüt etmeyin. Her şeyin özenle düşünülüp hazırlandığı mekanımızda eğlenceye doyacaksınız.

Ocakbaşı meyhane sektöründe unutulmaz adresiniz olmak için adayız. Canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayarak yemeğinizi yiyebilir ve tüm dertlerinizden uzaklaşabilirsiniz. Sımsıcak bir ortamda birbirinden eğlenceli müziklerle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Özel konuklarınız ve dostlarınız için lezzet dolu menumüze göz atabilirsiniz. Darbuka show, fasıl, DJ performans ve daha birçok sürprizimiz sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle unutamayacağınız anılarınız olsun istiyorsanız dilediğiniz gibi eğlenmeyi ihmal etmeyin.

Geleneksel meyhane kültüründen uzaklaşmadan eşsiz lezzetleri ve eğlenceyi aynı ortamda sizlere sunuyoruz. Tüm özel organizasyonlar ve indirimler için iletişim kurabilirsiniz. Unutulmaz saatler yaşatmak için siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR