• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saitoğlu Metal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cezmi Kezkeç

Bursa ferforje ve metal tasarım sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; demir doğrama ve imalat işleri yapmak üzere sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar yaptığımız nitelikli ve kaliteli işler ile adımızdan övgü ile söz ettirdik. Üstlendiğimiz projelerde her zaman nitelikli ve sağlam işler çıkartarak ve başarı ile sonuçlandırarak bölgemizin lider firmalarından biri olduk. Bugün geldiğimiz noktada amacımız bünyemizde çalışan nitelikli insan gücünü daha da arttırarak hem iş istihdamına hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Karşılıklı sevgi, saygı, hoş görü, dürüstlük ve güven anlayışı hem ticari ilişkilerimizde hem sosyal ilişkilerimizde temel değerlerimizdir. Bu değerlerimiz ekseninde siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınızı daha işlevsel ve daha estetik mekânlara dönüştürmek için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Üstlendiğimiz projelerde her ayrıntıyı en ince detayına kadar hesaplıyor ve projelendirme aşamasından anahtar teslim sürecine itina ile çalışıyoruz.

Firma olarak yeniliğe ve gelişime açık bir yapıya sahibiz. Sahip olduğumuz bu anlayış ile faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve biz de başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Bununla birlikte firmamızın teknik kadrosu alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Firma olarak gelecek hedefimiz birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçilik ile yıllardır sektörde sahip olduğumuz liderliğimizi geleceğe güven ile taşımaktır. Bu bağlamda sektöre atıldığımız ilk günkü heyecanımız ile geleceğe emin adımlar ile yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR