• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saja Et Mangal

Adres :

Rüstem Paşa Mahallesi Huzur Sokak Yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman İpek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

caca_karadere@hotmail.com
Saja Et Mangal

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Üretim ve hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilme sürecimizde ise en önemli konu olan takip işlemini hiçbir zaman aksatmamaktayız. Yalova şehrinde müşterilerimize diğer firmaların sunamadığı birçok hizmeti Saja Et Mangal firması olarak sunmaktayız. Bu durum da tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamız sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumda cafe-restaurant sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR