• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saka Pastaneleri

Adres :

Merkez : Örnek Mahallesi Babür Caddesi 44/a Altındağ Ankara -- Şube : Gültepe Mah. Babür Caddesi 12/10 Altındağ Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Akin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erdem.akn18@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (537) 824 84 60

Whatsapp 2:

0 (534) 072 16 50

Whatsapp 3:

0 (531) 376 18 18

Whatsapp 4:

0 (535) 255 17 76

Pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz hizmetlerle yıllardır sizlerle buluşmaktayız. Tatlı ve pasta çeşitlerimizle tadı damağınızda kalan lezzetleri sizlerin istifadesine sunuyoruz. Pastanın en lezzetli ve güzel halini bulabileceğiniz bir adres olarak faaliyet göstermekteyiz. En kaliteli ve sağlıklı malzemelerle usta ellerden çıkan lezzetlerimizi her daim sizlerle buluşturmaktayız. Geniş yelpazede pek çok farklı lezzeti bulabileceğiniz tek bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri sizlerin desteği ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Ankara pasta ve pastane sektöründe kalitemizle en ön sıralarda yer almaktayız. Ticari kaygıya düşmeden müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir pastane olarak geniş müşteri kitlesine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlere beklentilerinizin ötesinde ideal hizmetler sunmaktayız. Özel günleriniz için özenle hazırlanmış pastalarımızla anılarınızı güzelleştiriyoruz. Pastanemiz bünyesinde pek çok hizmeti geniş yelpazede sizlere sunmaktayız. Pasta ve tatlı çeşitlerimiz, fast food çeşitlerimiz ve kahvaltılıklarımızla hizmetinizdeyiz. Sevdiklerinizle nezih bir mekanda güzel kahvaltı yapmanın keyfini sizlere yaşatıyoruz. Her lezzetimiz damak tadınıza hitap edecek lezzettedir.

Sizlere sunduğumuz tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarda vermekteyiz. Kaliteli bir hizmeti makul fiyatlarda bulabileceğiniz adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. En temiz ve hijyenik ortamlarda özenle hazırlanarak sizlere sunduğumuz lezzetleri tatmak için sizleri nezih mekanımıza bekleriz. Ayrıca sipariş usulü çalışarak alo paket hizmetleri sunmaktayız. İvedilikle adrese teslim yapmaktayız. Sevdikleriniz için özel pasta hazırlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Kurban Bayramı Tatili nedeni ile firmamız 18.07.2021 ile 26.07.2021 tarihleri arasında hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı info@solidogrup.com mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar