• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sakarya Mini Onarım Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevcan Öner

Firmamız; Sakarya otomotiv sektöründe araçlarınızın iç ve dış aksamında meydana gelen küçük hasarların onarım hizmetini vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar araçlarınızın iç döşemelerinde, koltuklarında veya zemin halısında meydana gelen çizik, yırtık, sigara yanığı vb. gibi durumlarda döşemeyi komple değiştirmeden mini onarım tekniği ile çözüm sunmaktayız.

Firma olarak koltuklarınızın kumaşında meydana gelen sigara yanığı, lastik nitrojen gazı dolumu, nano far temizleme işlemleri hizmet verdiğimiz alanlardan birkaçıdır. Sigara yanıkları konusunda aracınızın döşemesini komple değiştirmek yerine daha ekonomik ve daha kolay uygulamalar ile alternatif çözüm üretmekteyiz. Firma olarak öncelikli çalışma prensibimiz müşteri memnuniyetine odaklanan kaliteli hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde araçlarınızda ortaya çıkabilecek küçük hasarları uzun yıllara dayana tecrübe anlayışımız ve ileri teknolojinin sunduğu hizmetler aracılığı ile gidermekteyiz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize uygun onarım maliyet fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Bunun için onarım konusunda yeni olan her uygulamayı yakından takip ederek, öğrenmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kalite, yenilikçilik, müşteri odaklı olma, güvenilirlik ve çözüm üretme firmamızın öncelikli değerleridir. Bu değerlerimiz doğrultusunda disiplinli ve programlı bir çalışma sürdürerek aldığımız her projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Biz firma olarak faaliyet alanımızda yeni olan her ne var ise öğrenmeye ve uygulamaya açığız. Dolayısıyla hedefimiz faaliyet alanımızdaki tüm yenilikleri başarı ile uygulayarak geleceğe emin adımlar ile yürümektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR