• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salda İlkay Pansiyon & Çadır Kampı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Yıldırım

Salda İlkay Pansiyon & Çadır Kampı, Burdur Yeşilova’da siz macera severleri bekliyor. Günlük veya haftalık turlar için Burdur’a gelen kafile ve grupları ağırlayan firmamız, onlara çadır hizmeti sağlayarak müşterilerine unutamayacakları bir maceranın kapılarını aralıyor. Ayrıca pansiyon ve otel hizmetleri de bulunan firmamız, il dışı ve yurtdışından gelen dostlarımıza günlük ve gecelik daire ve odalar ayarlayarak, müşterilerimizin tatilleri boyunca konforunu ve rahatını garanti ediyor. Azimli ve dinamik kadrosuyla dikkat çeken firmamız, rakip firmalardan ayrılarak sektöründe lider bir firma haline gelmenin gururunu yaşıyor.

Genç, güler yüzlü ve turizm ve otelcilik alanında ihtisas yapmış kadrosuyla, siz değerli müşterilerini bekleyen Salda İlkay Pansiyonda; kahvaltı, 7 gün 24 saat sıcak su ve internet hizmetimiz de bulunmaktadır. Maceraperest misafirlerimiz için kamp hizmetleri de bulunan firmamız da, sizlere olabildiğince kaliteli hizmeti mümkün olduğu kadar uygun fiyata vermeye çalışıyoruz. Sessiz, sakin ve huzurlu ortamıyla Burdur’da siz kıymetli ve bir o kadar da saygıdeğer müşterilerini bekleyen pansiyonumuz, nezih odaları ve daireleri ile hizmetinizdedir.

Sanal alemde çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden de sizlerle iletişim kurmaya devam eden firmamız, sizlerin naçizane fikirlerinden aldığı destekle her geçen gün kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Burdur Yeşilova Pansiyon şubemiz ile siz değerli Burdurluların ve çevre illerden, il dışında ve hatta yurtdışından gelen misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR