• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salih Başkaya Photography

Adres :

Cevat Paşa Mah. Talat Göktepe Sk. Huzur Apt. No: 5/4 Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Başkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@salihbaskaya.com

Whatsapp 1:

0 (535) 916 25 37

Whatsapp 2:

0 (535) 916 25 37

En güzel anlarınıza eşlik etmek ve ölümsüzleştirmek için hizmet veren Salih Başkaya Photography işletmemiz, Çanakkale merkezde hizmet vermektedir. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini gelişen teknolojiyle bileştiriyor, en güzel günlerinizi eşsiz karelere dönüştürüyoruz. Fotoğrafçılık alanında uzun yıllardır vermekte olduğumuz hizmetleri her geçen gün daha ileriye taşıyor, benzersiz bir fotoğrafçılık deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Çanakkale basın yayın alanında önceliğimiz kalitedir. Bu yüzden alanında yetişmiş, kendi fotoğrafçılık alanında Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim almış bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizin her biri işini büyük bir özveriyle yapmakta, yakaladığı güzel karelerden heyecan duyarak heyecanını mesleğine ve müşterilerine yansıtmaktadır. Dinamik kadromuz basın yayın ve fotoğraf alanındaki gelişmeleri uluslararası seviyede takip etmekte, dünya standartlarında uygulamaları müfterileriyle buluşturmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemizle bölgemizde başka hiçbir yerde bulamayacağınız çalışmalara imza atıyoruz. Yaptığımız bütün işlerde siz değeri müşterilerimizle diyaloğu esas alıyor, sizlerin istekleri doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız işlerde önce kendimiz mutlu oluyor, sonra sizlerin mutlu olmasını sağlıyoruz. Bu da her defasında beklentilerinizin çok daha üstünde neticeler almanızı, birbirinden güzel fotoğraf ve video kareleriyle günümüzden geleceğe mutlu anılarınızın kalmasını sağlıyor.

Düğün hikâyesi hazırlama, nişan fotoğrafı çekimi, düğün klibi çekimi, dış çekim, mezuniyet fotoğrafları çekimi, doğum günü fotoğrafları çekimi, ürün katalog çekimi ve diğer bütün ihtiyaçlarınızda işletmemizden hizmet alabilir, kaliteye uygun maliyette sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR