• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salihli Erke Mühendislik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Akarsu

Bölgemizin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Salihli Erke Mühendislik firmamız kalitenin ve güvenin adresi olmayı sürdürüyor. Manisa tesisat ve bakım onarım sektöründe 2018 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, müşterilerini en kaliteli çözümlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Mühendislik mekanik tesisatın pek çok alanında çözüm ortaklığı sağlıyor, günümüz sanayicilerine soğutma, ısıtma, yangın, havalandırma, sıhhi tesisat, doğalgaz, endüstriyel tesisat konularıyla mühendislik ve taahhüt hizmetleri de veriyoruz. Satış, proje ve müşavirlik hizmetlerini aynı anda sağlayarak müşterilerimizin bütün gereksinimlerine tek noktadan çözüm üretiyoruz. Gerek sanayicilerimiz gerekse evlerde bireysel kullanımlara cevap veren firmamız, tecrübeli, dinamik bir mühendis kadrosuna, teknikerlere, ustalara ve satış personellerine sahiptir.

Kaliteyi her zaman ön planda tutan firmamız, başarının takım çalışmasıyla daha kolay yakalanacağının bilincinde olarak her biri alanında uzman, eğitimli, deneyimli personellere sahiptir. Personellerimiz düzenli eğitimler sayesinde hep güncel kalmayı başarabilmekte, sektördeki uluslararası yeniliklerin takipçisi olmaktadırlar. En son teknolojileri başarıyla kullanabilen ekibimiz, her zaman bölge halkımızı en modern uygulamalarla tanıştırmaktadır.

Kurumsal kimliğimizin önceliği her zaman müşteri memnuniyetini ve ihtiyacını karşılamaktır. Bunun için işte verimlilik, yüksek performans ve güçlü iletişimi öncelik kabul ediyoruz. İş güvenliğini de göz ardı etmeden tesisat bakım onarım, doğalgaz petek montajı, doğalgaz geçiş tesisatı, doğalgaz tesisat kurulumu, kombi ve petek satışı, endüstriyel doğalgaz dönüşümü, yangın söndürme sistemleri, esnek boru tesisatı ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR