• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Artı Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Mutlu

İstanbul’da kuaför hizmeti veren Salon Artı Bayan Kuaförü birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Kuaför sektörü çeşitli uygulama ve işlemleri içine alan bir uygulama alanıdır. Saç tiplerine ve müşterilerin isteklerine göre farklı işlemlerin uygulamaya geçirildiği bu alanda, kullanılan malzemelerin kalitesi ve işlemlerin saça yönelik etkisi de önemli konulardan olmaktadır. Bu nedenle, kuaför firmaları, müşteriler tarafından hem profesyonel uygulamaları hem de kullandıkları ürünlerin saça verdiği etkisi temelinde değerlendirilir.

Firmamız, müşteri odaklı çalıştığı için müşterilerin temel endişeli oldukları noktalarda güven verir. Firmamız, zamanın ruhuna uygun bir şekilde hareket ederek günün stillerini profesyonel biçimde uygulamaya geçirir. İstenilen model veya renkler, modern çizgilerle alanında uzman profesyonel ekibimiz tarafından uygulanır. Hizmetlerimiz arasında saç keratin bakımı, gelin saçı tasarımı, manikür pedikür, saç kesim, brezilya fönü, ombre ve mikro kaynak uygulaması bulunmaktadır. Uygulamasını yaptığımız bu işlemlerde kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimizin saçlarının işlemlerden olumsuz etkilenmesini önlüyoruz. Ayrıca özel günlerinizde de size hizmet ediyoruz. Gelin saçı işlemimizde uzman ekibimiz titizlikle çalışarak, gününüzün tam istediğiniz gibi kusursuz olmasına yardımcı olur.

İstanbul kuaför sektöründe firmamız, profesyonel ekibiyle saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirir. Kaliteli malzemeleriyle işlemleri gerçekleştiren profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz, istediğiniz stilleri uygulamaya titizlikle geçirir. Yaptığımız işlemler sonucunda müşterilerimizden aldığımız güven ve memnuniyeti gördüğümüz için mutluyuz. Bunun devam etmesi için gündemi takip ederek kendimizi geliştirmeye odaklanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR