• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Kumsal

Adres :

Gümüşpala Mahallesi Handan Sokak 10-b Avcılar İstanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Habibe Bay

E-Posta Adresi :

bay.3734@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 206 55 37
Salon Kumsal firması olarak İstanbul-Avcılar'da uzun yıllarıın verdiği tecrübeye dayanarak Kuaör sektörü içerisinde hizmet vermekteyiz.
Salonumuzda saç kesimi,boyaması,brezilya fönü,saç botoksu,manikür pedikür,makyaj,ipek kirpik,sir ağda,kalıcı oje,cilt bakımı,kirpik perması gibi hizmetler profesyonel olarak yapılmaktadır.
İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde Kuaför sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektörünün ilkleri arasında bulunmaktadır. Geçmişten aldığımız gücümüzü geleceğe taşımak üzere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır Kuaför sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmemiz sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Teknolojik yenilikleri de takip ederek en iyi ürün ve hizmet kalitesini sunabilmek adına hizmet sunmaktadır.
Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR