• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Salon Magic Hands

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Demet Okur

  • firma instagram

En değerli varlığınız olan güzelliğinize dair verdiğimiz hizmetlerle yıllardır sizlerin hizmetindeyiz. Bir güzellik merkezi olarak sizlere beklentilerinizin ötesinde ideal bir hizmet anlayışını temel prensip olarak benimsedik. Cilt bakımı ve güzelliği için geniş yelpazede verdiğimiz hizmetlerle siz müşterilerimizin huzurundayız. Yılların deneyimini bünyesinde barındıran işinin ehli ve güler yüzlü bir ekiple sizlerin taleplerine karşılık veriyoruz. Bizler için önemli olan müşteri memnuniyetini tescillemek adına her türlü teknik donanım, gelişme ve trend uygulamaları takip ederek sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari kazancı arka plana atarak kaliteli bir hizmet vermenin gayretindeyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde bu gayretlerimizin neticesini sizlerin bize olan ilgisi ile gördük ve görmeye de devam ediyoruz.

İstanbul güzellik merkezi olarak sektörünün öncü firmalarından biri haline geldik. Bunu geniş müşteri kitlesine sahip olarak tescilledik. Güzellik merkezi olarak; saç keratin bakımı, kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon, ipek kirpik, çıt çıt saç modelleri, saç kaynak, saç peruk modelleri satışı ve benzeri pek çok hizmetle sizlerin hizmetindeyiz.

Sizlere bu hizmetleri verirken bütçenize hitap eden uygun fiyatlar ve ödeme koşulları, dört mevsim devam eden kampanyalar sunmaktayız. Bizim için en değerli olan şey sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Bu amaçla bizlere yaptığınız her türlü geri dönüt sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına gayretimizi arttırmaya vesile olacaktır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak bizim en önemli vazifemizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar