• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Tuğba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Küçük

Salon Tuğba olarak yaptığımız saç tasarımları, saç ve cilt bakımları, kaş tasarımları, manikür ve pedikür gibi birçok hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Bir kuaförden beklediğiniz tüm hizmetleri, istediğiniz kalitede sizlere sunuyoruz. Yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda Denizli güzellik merkezi sektöründe istediğimiz başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sektörde hizmet vermeye başladığımız gün, birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla kendimize bir söz vermiştik. Her zaman en iyi hizmeti müşterilerimize sunacaktık. Bu sözümüzü tuttuk ve başardık. Kalitemizden ödün vermeden, her zaman en iyisi için emek ettik. Sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti verebilmek için işinde uzman ekibimizle çalışıyoruz. Almış olduğumuz eğitimleri ve kazandığımız tecrübeleri daha iyi yerlerde kullanabilmek için yenilikçi kişiliğimiz sayesinde, sektörde gerçekleşen yenilikleri takip ederek kendimizi ve verdiğimiz hizmeti geliştirmeye devam ediyoruz. Sürekli değişen ve gelişen saç ve makyaj modellerini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda başarılı olabilmemizin bir nedeni de eğlenceli kişiliğimizin yanında iş disiplinine de sahip olmamızdır. İşimizde disiplini elden bırakmadan, planlı ve programlı çalışarak müşterilerimize söz verdiğimiz vakitte hizmet veriyoruz. İşimizi severek ve isteyerek yapmamız firmamızı başarıya ulaştırmaktadır. Müşterilerimize istedikleri güvenli hizmeti verebilmek için kaliteli ürünler kullanıyoruz ve sağlığınıza zarar verecek ürünleri firmamızda barındırmıyoruz. Salon Tuğba çalışanları olarak müşterilerimize daima güler yüzlü, samimi ve dürüst kişiliğimizle hizmet veriyoruz. Çalışkan ve azimli olmamız, her zaman en kaliteli hizmetleri vererek sizleri memnun edeceğimiz anlamına gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR