• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon Alice Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alice Guluna

Ülkemizin nadide illerinden biri olan Antalya’da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Antalya güzellik merkezi denildiğinde akıllara ilk gelen isim Saloon Alice Center olarak profesyonel ekibimiz ile yıllardır siz değerli müşterilerimize kaliteli ve özenli hizmet sunmaktayız. Tecrübeli ve işinde oldukça iyi olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere tazelenmiş bir cilt ve vücut bakımı vaat ediyoruz. Yoğun iş temposundan ve koşuşturmadan yorulan cildiniz ve bedeniniz için tazeleyici, yenileyici ve adeta nefes aldırıcı bir hizmeti sizlerle buluşturmaktayız. Sizi zorlayan ve yaşam kalitenizi oldukça düşüren omuz, sırt ve bel ağrılarınızdan sizleri kurtarıyoruz. Tamamen saf yağlardan oluşan kürlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile sizlere masal gibi bir masaj ve rahatlama sağlıyoruz.

Saloon Alice Center olarak siz kıymetli müşterilerimizin %100 memnuniyeti bizler için önceliktir. Güzellik merkezimizden son derece memnun ayrılmanız bizler için oldukça önemlidir. Tecrübeli, alanında uzman, titiz ve özenli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere kaliteli, etkili, rahatlatıcı ve uygun fiyatlı bir hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Gününüzün, haftanızın ve belki yılınızın yorgunluğunu atabileceğiniz, hem ruhen hem bedenen dinlenebileceğiniz, cildinizi tazeleyebileceğiniz ve tüm bunları uygun fiyata bulabileceğiniz Saloon Alice Center siz değerli müşterilerini beklemektedir. Salonumuza gelin, istediğiniz hizmeti hızlıca, özenli bir şekilde uygun fiyat avantajlarımız ile sizlere sunalım. Yolunuz Antalya Alanya’ya düşerse merkezimize uğramayı ve vücudunuza bir nefes aldırmayı ihmal etmeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR