• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon By Kadir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Yaruk

Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de dış görünümlerine iyice özen göstermeye başladılar. Bu bakımdan en çok saç tasarımlarına dikkat ederler. Salonumuz saç bakımı, tasarımı ve kişisel bakım konusunda ön plana çıkar. Tüm uygulamalarını en başarılı şekilde yapar. Sizlere yakışacak saç stillerini başarılı şekilde uygular. Deneyimli ekibimiz uzun senelerdir bu işi yapmaktadır. Eğer güvenilir bir hizmet arıyorsanız salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Salonumuz en güzel uygulamaları deneyimli ekibiyle yapar. Çalışanlarımız alanında uzmandır. Profesyonel bir şekilde saç kesimini yapar. Aynı zamanda kaliteli ekipmanlarla çalışır. Asla merdiven altı ürünleri tercih etmiyoruz. Bursa’nın Gemlik ilçesinde hizmet veren salonumuz ilçe halkının her daim severen ziyaret ettiği bir işletme özelliği gösterir. Mevcut kalitemiz sayesinde sizlerden tam not almayı başarıyor.

Bursa kuaför salonu olarak senelerdir başarılı olarak hizmer sunuyoruz. İşletmemiz profesyonel çözümler üretir. Kişisel bakım ürünlerimizde mevcuttur. Salonumuz insan sağlığına çok fazla önem gösterir. Bu nedenle de salonun periyodik olarak temizliğini yaptırır. Kullanılan her ekipmanda sterilize edilmeden asla müşteriye uygulanmaz. Koltuklar, yerler, lavabo, aynalar ve diğer her kısım daima temizlenir. Bir işletmeden beklenen en önemli özellikte temiz olmasıdır.

Salonumuz sizler için her ayrıntıyı düşünür. Başarılı şekilde hizmet sunar. Çalışmalarımızla sizleri memnun etmek amacıyla her şeyi doğru şekilde uyguluyoruz. Sunduğumuz bu hizmetler sayesinde alanında en çok tercih edilen erkek kuaför salonu olarak anılmaktayız. Fiyatlarımızda bütçenize uygun seçenekler sunar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR