• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon Edda Güzellik Merkezi Ümraniye

Adres :

Namık Kemal Mahallesi Sabah Sokak No: 4 Ümraniye Bekarlar [bosch Bayii Karşısı Göztepe Kadıköy Minübüs Durağı Karşığı İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eda Arslan

E-Posta Adresi :

saloonedda@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 817 96 36

2017 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kalitenin ve güvenilirliğinİstanbul Ümraniye güzellik merkezisektöründe tek adresi olmuştur. Kurucumuz Eda Arslan hanımın güzellik sektörüne kattığı yenilikçi yaklaşım, kalite,süreklilik ve gelişerek büyüme fikri firmamızı bugünlere getiren etmenler arasındadır. Kendisi 2013 yılında çalıştığı kurumsal firmadan ayrılarak aklındaki bu güzel fikirleri kurucusu olduğu firmamızla birleştirmiş ve Saloonedda Güzellik Merkezi’ni oluşturarak sektörde yepyeni bir soluk olmuştur. Ayrıca güzellik sektörünün önde gelen eğitim kurumları olan MC Akademi, Kariyer Eğitim Kurumları ve Schwarzkopf Professional Akademi’de kalıcı makyaj ve saç işlemleri eğitimlerini tamamlamıştır.

Değişimi, gelişimi ve kaliteyi kendisine düstur edinmiş bir firma olarak hep daha ileriye ve daha iyiye ulaşmak için çalışıyoruz. Çalışanlarımızı yaptıkları işte en iyileri arasından özenle seçiyor ve de hep en yeni uygulamaları öğrenerek uygulaması için eğitimlere katılımlarına destek oluyoruz. Böylece yaptığımız işteki dinamizm sekteye uğramayarak istendik noktaya ulaşmaya doğru yol alıyor.

İşimizi profesyonelce yaptığımız için marka bilincimiz gelişiyor ve bu da sizlerin bizlere güvenini arttırıyor. Saloonedda Güzellik Merkezimizde profesyonellik, güvenilirlik ve kaliteyi birleştirerek en iyi hizmeti sunuyoruz.

Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak sektörün liderleri arasında yer almaktır. Bu sebeple de gereken adımları sağlam bir şekilde atıyoruz. Her zaman sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve de Sloonedda Güzellik Merkezi’mizden çıktığınızda mutlu yüzlerinizin sebebi olmak için çalışıyoruz.

ümraniye kalıcı makyaj,ümraniye kalıcı makyaj işlemleri,ümraniye kalıcı makyaj fiyatları,ümraniye kalıcı makyaj uzmanı,ümraniye ipek kirpik,ümraniye ipek kirpik uygulaması,ümraniye ipek kirpik işlemleri,ümraniye ipek kirpik fiyatları,ümraniye kaş kontür,ümraniye kaş kontür fiyatları,ümraniye kaş kontür işlemleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR