• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saltek Su Arıtma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Kurum

Su, sizler için neyi ifade ediyor? Yeryüzünde birçok sebepten dolayı sağlıklı ve temiz su bulmakta zorlanıyoruz. En kötüsü de gün geçtikçe, nüfus çoğaldıkça ve bilinçsiz bir şekilde hareket etmeye devam ettikçe temiz su bulma olasılığımız giderek düşecek. İşte burada devreye teknoloji giriyor. Saltek Su Arıtma cihazları ile artık temiz ve içilebilir suya ulaşmanız daha kolay oluyor. Vermiş olduğumuz bu hizmetle Konya tesisat ve bakım onarım sektöründe değerli vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarına cevap oluyoruz.

Firmamız Saltek Su Arıtma, özel üretim cihazlarla sizlere hizmet vermektedir. Aldığımız eğitimler, katıldığımız konferanslar ve yılların tecrübesi sayesinde sizlere güvenilir cihazlarımızla hizmet vermek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Nedir bu su arıtma cihazı diyecek olursanız, cihazlarımız içerisindeki mekanizma sayesinde suyu temizleyerek sağlığınıza uygun bir şekilde size vermektedir. Bu cihazlar sayesinde ev ve iş yerlerinizde su sorunu yaşamadan su tüketebileceksiniz. Su arıtma sistemlerinin kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı firmamızın uzman kadrosu tarafından sizlere sunulan hizmetlerdir. Aynı zamanda arıtma cihazlarımızın satışı, kurulumu, tamiri ve bakımı da sizlere verdiğimiz hizmetlerdendir.

Garantili olan bu hizmetlerimiz için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Su arıtma sistemlerinin kurulumu için ekibimiz adresinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktadır. Sistemin kurulumu için yer ve plan belirlendikten sonra arıtma sistemlerinin kurulumu yapılmaktadır. Sizler de daha sağlıklı su tüketmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR