• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şan Tesisat ve Petek Temizleme

Adres :

Konya Selçuklu Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Şan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 900 35 31

Whatsapp 2:

0 (543) 900 35 31

Kirlenen peteklerinizin bakım ve temizliğini yaparak, kombinizi kışa hazırlayacak bir kontrolden geçirerek ve tıkanan tesisattan kaynaklanan sorunlara etkili ve hızlı çözümler geliştirerek Konya tesisatçı arayışınıza son veriyoruz.

Sert soğuğu ile meşhur olan Konya’da ısınma sisteminin verimli çalışması, gerek yaşam alanlarında yeterli ısınma sağlayabilme gerekse yakıttan tasarruf edebilme adına büyük önem taşıyor. Isınma sisteminin etkin olmamasının arkasında yatan önemli sebepler arasında kombideki arıza ve kirlenmeler ile peteklerde birikmiş artıkların yer aldığının bilincinde olan bir tesisatçı olarak ısınma sisteminizin periyodik bakım ve temizliğini üstleniyoruz. Bu sayede sert soğuğun etkisini yaşam alanlarınızdan uzak tutmanıza yardımcı oluyor ve aynı zamanda cebinizi koruyoruz. Petek kirlerini hızlı bir şekilde uzaklaştırmak üzere özel ilaç ve makineler kullanıyoruz. Uygulama sırasında tercih etmiş olduğumuz yöntem sayesinde hem peteklerinizi kısa sürede temizleme olanağı buluyor hem de çevreyi kirletmeden uygulamayı tamamlayabiliyoruz.

Sık kullanılan markaların da içinde olduğu çok sayıda kombi markası için bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kombinizi kışa ve yoğun kullanıma hazırlamak üzere tüm parçalarını gözden geçiriyor, arıza verme ihtimali olan kısımları tespit ediyor ve gerekli temizlik işlemlerini de yaparak kombinin daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Deneyim ve bilgimizle kısa zamanda tamamlayacağımız bu işlemler sonrasında ise kombiniz az yakıt tüketmesine rağmen yüksek ısı üretebilen performansına yeniden kavuşarak sizi yüksek yakıt bedelleri ödemekten kurtarıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR