• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sanathane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Korkmaz

Dövme, insan vücuduna estetik bir görüntü katmak ve sanatsal bir çalışma gerçekleştirmek için çağlar boyunca her kültürde uygulanmıştır. Anadolu'da da eski kültürlerde ve toplumlarda tercih edilen dövme, günümüzde daha modern ve farklı bir çizgi oluşturmaktadır. Birçok farklı modeller, görsellikler ve önemli tasarımlar ile hazırlanan dövme uygulamaları insan vücudunda farklı bir görüntü için tercih edilmektedir. Bu nedenle Konya Meram ilçesinde firmamız Sanathane işletmesi olarak sizlere dövme hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sanathane olarak usta sanatçılarımız ile birlikte Konya tattoo dövme hizmetleri konusunda en çok tercih edilen işletmeyiz. Kadın veya erkek için vücudun her noktasında değişim gerçekleştiren ve vücuda estetik katan dövme uygulamaları konusunda firmamız tercih edilmektedir. En küçük boyutlardan en büyük boyutlara vücudun belirli bir bölgesinden uygulama yapılmasından vücudun kaplanmasına kadar birçok farklı çeşit ile dövme çalışmaları yapılabilmektedir. Çünkü firmamız bünyesinde yer alan uzman dövme sanatçılarımız, yıllardır çalışmış oldukları dövme modelleri sayesinde belirgin ve ince çizgiler ile dövme sanatının sonuçlarını ortaya koymaktadır.

Eğer güvenilir, tereddütsüz ve estetik bir şekilde dövme yaptırmak ve kendinizi bir değişime hazırlamak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız estetik bir görüntü oluşturan dövme çalışmaları için özel boya türleri ve son sistem cihazlar kullanmaktadır. Bu sayede sağlıklı ve sorunsuz bir dövme gerçekleştirebilir, rahatlıkla firmamıza güvenerek hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız gereken tüm standartları yerinde tutarak ve koruyarak dövme hizmeti vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR