• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şancılar Metal

Adres :

Murat Mahallesimuş Ağrı Yolu No: 108 Küçük Sanayi Sitesi B Blok Şancılar Metal Malazgirt/muş Muş » Malazgirt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Şancı

E-Posta Adresi :

sancilarmetal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 449 17 44

Whatsapp 2:

0 (544) 921 78 31

Whatsapp 3:

0 (542) 449 17 44

Whatsapp 4:

0 (544) 921 78 31

Şancılar Metal firmamız olarak teknolojinin takibini sürekli olarak sürdürmekteyiz. Yapmış olduğumuz bu duraksamadan gerçekleşen takip neticesinde ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi yorumlayabilmekteyiz.

Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini bildiğimiz için kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmekte, müşteri memnuniyeti merkezli olarak hareket etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmete ulaşabilmesi için çaba göstermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR