• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sanlift Oto Kurtarma Forklift Kiralama

firma adresi

Adres :

Emek Mah. Kuğu Sok. No: 32 Odunpazarı Eskişehir Eskişehir » Odunpazarı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Taş
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 520 87 73
firma wp

Whatsapp 2:

0 (537) 520 87 73

Günümüzde neredeyse kişisel araç sayısı her evde olacak düzeyde artmış bulunmaktadır. Bu araç artışları ve kullanımı neticesinde oto araç kurtarma hizmetine olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Sanlift Oto Kurtarma Forklift Kiralama olarak siz değerli müşterilerimizin zor zamanlarında yanında olmaktayız. Uzun yıllardır bu sektörde müşterilerimize hizmet vermekte ve profesyonel çalışanlarımız ile her türlü hafif - ağır araçların kurtarma hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yapmaktayız.

Sanlift Oto Kurtarma Forklift Kiralama olarak Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde bulunan kuruluşumuzda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eskişehir yol yardım alanında kalitesi ile öne çıkan memnuniyet yüzdesi yüksek ve markalaşma yolunda ilerleyen bir firmayız. Kurumsal yapımızı güncelleyerek ve yeniliklere açık bir misyon ve vizyon çerçevesinde sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için çabalamaktayız.

Ana amacımız %100 müşteri memnuniyetini yakalayarak bu başarıyı korumak ve verilen hizmeti en uygun fiyatlandırma ile sizlere sunmak için çalışmaktayız. Kurumumuz bünyesinde barındırdığımız araçlarımız yeni olup en son teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir.

Sanlift Oto Kurtarma Forklift Kiralama olarak sadece araç kurtarma hizmeti değil, vinçlerimiz ile hafriyat malzemelerinin katlara taşınması, tabela kurulumları, konteyner taşınması, prefabrik ev kurulumu, tekne ve yat denize indirme işlemleri gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Eğer sizin de bir yol yardımı ya da vinç ile taşıma ve kurulum işleminiz var ise iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR