• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şanslı Pati Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pelin Pınar

Hepimizin çok sevdiği hayvan dostlarımıza en uygun koşulları sağlamak önemli hedeflerimizden birisidir. Bizde firma olarak sizlere bu konuda yardımcı olmakta ve hayvan dostlarımız için gerekli ürünleri temin etmekteyiz. Evlerimizde veya bahçelerimizde beslediğimiz bu dostlarımıza her zaman sağlıklı olmaları ve sorunsuz yaşam sürmeleri ile bakım uygulamayız. Özellikle beslenmeleri ve çeşitli ihtiyaçlarını gidermeleri için birçok ürüne ihtiyaç duyabiliriz.

Firmamız hayvan dostlarımız için oldukça geniş ürün çeşidi ile mama seçenekleri sunmaktadır. Farklı markaların ürettiği hayvan cinslerine göre çok sayıda mama firmamızda bulunabilmektedir. Oldukça kaliteli özel mamalardan ekonomik mamalara kadar birçok farklı seçenek Söke pet shop mağazamızda sizlere sunulmaktadır. Sağlık sorunları yaşayan hayvanlar için özel üretim diyet mamaları da ürün seçeneklerimiz içerisinde yer almaktadır.

Her zaman sizlere kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunmayı hedefleyen firmamız evcil hayvanların aksesuar, yatak, kafes, bakım ürünleri ve taşıma kutuları gibi ürünleri sizlere sunmaktadır. Farklı evcil hayvan türlerine göre çok çeşitli eşyaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu konuda en kaliteli ürünleri bulunduran firmamız uygun fiyatlar ile bunlara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Alanında çok tercih edilen firmamız sürekli olarak ürün seçeneklerini genişleterek sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Her zaman dayanıklı ve sağlam ürünler tercih eden firmamız ekonomik olarak uygun ürünleri de seçenekleri içerisinde barındırmaktadır. Sizlere sunduğumuz kaliteli ve sorunsuz hizmetimiz bizleri daha fazla tercih etmenizi ve bizlerinde sürekli gelişmesini sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR