• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şap Bayram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Ünal

Kayseri inşaat sektöründe uzun yıllar yürüttüğümüz faaliyetler neticesinde edindiğimiz tecrübemizle, ihtiyaca cevap verir, hızlı ve sağlam zemin çözümleri sunuyoruz. Beton denilince akla gelen işlerden ilki şüphesiz şap işlemidir. Doğru ve sağlam bir betonun atılabilmesi için işinin ehli şap ustalarına ihtiyaç duyulmaktadır. İnşaat sektöründe betonla ilgili akla gelebilecek tüm çalışmalarda şap ustası ihtiyacı bulunmaktadır.

Sektörün bu ihtiyacını göz önünde bulundurarak, işini iyi bilen ve bu alanda uzmanlaşmış deneyimli şap ustalarımız tarafından alınan işleriniz itina ile yapılmaktadır. Yer aldığımız tüm projelerde, işlerimize gereken özeni göstererek, en hızlı ve en doğru şekilde çalışma prensibi ile iş yapmaktayız. Sizlere taahhüt edilen sürede işi bitirmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte özverili bir çalışma gerçekleştirerek, işlerinizi sorunsuz olarak teslim etmekteyiz.

Piyasa fiyatlandırmasını iyi bildiğimizden, fahiş fiyat vermeden işin hakkı olan uygun fiyatlarla çalışmaktayız. İş disiplininden kopmadan, en iyi bildiğimiz işi en mükemmel şekilde yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedef edindik. Günümüzde ustayım diyerek iş yapan pek çok kişinin ortaya koyduğu işlerde, istenilen kalitede sonuç elde edilemediği, çeşitli deformasyonların meydana geldiği, eğimin yanlış verilmesinden vb. sebeplerden kaynaklanan nedenlerle profesyonel verim alınamadığı görülmektedir. Bizler işimizi profesyonel olarak yaparak, müşterilerimizin sorunsuz şekilde uzun yıllar kullanacağı sağlam işler çıkarmaktayız. Bu güne kadar yer aldığımız sayısız projede gösterdiğimiz başarılı sonuçlar ile işinin ehli ustalarımızla kendimizi kanıtladık. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR