• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saraç Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Saraç -birol Saraç

Otomobil ile ulaşımın sağlanması günümüzde oldukça yaygın bir şekilde ve her gün, her an sağlanmaktadır. Otomobiller insan hayatındaki ulaşım eksikliğini neredeyse tamamen ortadan kaldıran teknolojik araçlar olduğu için insan hayatına oldukça kolay ve hızlı bir şekilde adapte edilmiştir.

Günümüzde büyük küçük neredeyse her ilde trafik problemleri ulaşımda otomobil kullanımının yaygınlaşması ile birlikte artmaya başlamıştır. İnsanların sürekli otomobil kullanmaları birtakım olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Otomobillerin yapısından ötürü bakım isteyen bir doğaları bulunur. Belirli bir zaman sonra otomobillerin ilgili bölümlerine bakım işlemlerinin uygulanması ve tespit edilen ufak eksiklerin büyümeden giderilmesi oldukça kritiktir. Ancak ilgili bakım işlemleri gerçekleştirilmez ise otomobil zaman içerisinde sizi yarı yolda bırakacaktır. Ya da herhangi bir kaza durumunda otomobilleriniz yolun ortasında kalabilme riski ile karşı karşıyadır.

Firmamız Ankara yol yardım sektöründe hizmet sunan ve ihtiyacınız olduğu her anda otomobilinizi çekmek için yanınızda olan profesyonel bir firmadır. Sahip olduğumuz son teknoloji çekici araçları ile birlikte herhangi bir arızdan ötürü yolda kalmış olan aracınızın çekme işlemini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz. Üstelik yedi gün yirmi dört saat sunmakta olduğumuz yol yardım hizmetimiz sayesinde hangi gün, hangi saatte yolda yardıma muhtaç kalırsanız kalın firmamız hizmetlerinden faydalanabilir ve mağduriyetinizin ivedilik ile giderilmesini sağlayabilirsiniz. Siz de otomobilinizin çekiciye ihtiyaç duyduğu durumlarda bizim ile iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR