• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saraner Sıhhi Tesisat

Adres :

Yeni Mah. 322. Sokak No: 33/b Altınordu Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Salih Saraner

E-Posta Adresi :

mssaraner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 406 14 27

Whatsapp 2:

0 (537) 373 64 33

Saraner Sıhhi Tesisat olarak Ordu da hizmet vermekte olupsu tesisatı,kalorifer tesisatı,sıhhi tesisat,seramik işleri,petek temizleme,kalorifer peteği temizliği,kombi peteği temizliği,tesisat tamiratı ve onarımı,inşat mağzemeleri,batarya satışı,klozet takımı satışı,seramik satışı,seramik ürünleri,armatür satışı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR