• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saray İş Hanı

Adres :

Konak Mahallesi 859. Sokak No: 5/701 Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sarayhan35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 474 62 50

Whatsapp 2:

0 (532) 474 62 50

Ticaret yapmak insanlığın her döneminde büyük bir yere sahip olmuştur. İnsanların farklı farklı ihtiyaçlarını giderebilmesi için geçmişte takas yöntemi kullanılmaktaydı. Daha sonrasında gelişerek bu ticaret sektörü haline gelmiştir. Günümüzde bu işlerin yapılması için özel olarak inşa edilmiş binalar yer almaktadır. Saray İş Hanı olarak sizlere işletmenizi barındırabileceğiniz bir işyeri bulmanızda yardımcı olmaktayız.

Saray İş Hanı İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İzmir emlak sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Saray İş Hanı bulunduğu konumda uzun yıllardır bulunmakta olup yaşayan halk tarafından iyi bilinmektedir. Bu sayede İş hanımızda açacağınız işyerleriniz çok kısa zaman içerisinde keşfedilmekte ve reklama gerek kalmadan müşteri sayınız artmaktadır. Gelen müşteriler iş hanımızda her türlü ihtiyaçlarını giderek ayrılmaktadır. Bu yüzden İzmir ili içerisinde tercih edilen bir merkezdir. Gönül rahatlığı ile işletmenizi iş hanımızda açabilirsiniz.

Eğer sizlerin de yakın bir süreçte işyeri açmak ya da var olan işyerinizi daha çok müşteri bulunan bir konuma taşımak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Saray İş Hanı iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR