• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saray Mutfak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdi Akal
SARAY Mutfak
Akıllı Mutfaklar..
FAALİYET ALANLARIMIZ:
MUTFAK
PVC KAPI-PENCERE
BALKON CAM SİSTEMLERİ
ÇELİK KAPI – AHŞAP KAPI
AMERİKAN KAPI
LAMİNAT PARKE
MUTFAK DOLABI
BANYO DOLABI
DUŞA KABİN
KARTONPİYER
ALÇI SIVA VE ALÇI İŞLERİ
SARAY MUTFAKuzun yıllardan beri bu alanda faaliyet göstermektedir. Önceliğimiz müşterilerimize modern kaliteli mutfak dolapları sunabilmektir. Dolaplarınızı yerinde projelendirebilir, istenilen şekilde çizebilir ve renk seçenekleriyle dizayn edebiliriz. Yaptığımız modern mutfaklar, yapacak olduğumuz dolapların teminatıdır. Müşterilerimizin isteğine göre gövde; mdf lam, sunta lam, mdf , kapaklar ise profil, membran veya tamamı Lake-akrilt boya olabilir. Her bütçeye uygun imalatımız vardır.SARAY MUTFAK;Sağlamlığın ve güvenilirliğin tek adresi.
Uzun yıllardır süregelen faaliyetimiz doğrultusunda edinmiş olduğumuz birikimlerimiz ve referanslarımız sayesinde; sürekli tavsiye ile, ödün vermediğimiz kalitemizle bugün yine sizlerleyiz.
MİSYONUMUZ
Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham madde de 1. kaliteyi, gerekse aksesuar ve kapaklarda ithal malzemeyi kullanmakla, sizlerle olan ilişkimizi her geçen gün sağlamlaştırdık.
VİZYONUMUZ
Tasarım, proje ve imalatımızla her geçen gün farkımızı ortaya koyduk. Bu gün ise bu tecrübe ve irademiz doğrultusunda birçok alternatif malzemeler sunabiliyor aynı zamanda görkemli ve uzun ömürlü ihtiyaç duyduğunuz ve talep ettiğiniz mutfak dolaplarınızı yapmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.
Saygılarımızla
SARAY MUTFAK

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR