• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sarıgazi Yaşam Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Şekergümüş

İstanbul Sarıgazi Yaşam Döner yiyecek sektöründe yaptığı dönerler ile en önemli markalardan biri haline gelmektedir. Titizlikle çalışan döner ustalarımız sayesinde her gün en güzel tatları sizlere sunmaktayız. Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefimiz haline getirerek özenle çalışıyor ve Sancaktepe’deki en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

Salonumuzdaki ürün çeşitliliği sayesinde her damak zevkine hitap ederek aileniz ve sevdikleriniz ile verimli bir zaman geçirmenizi sağlıyoruz. İsteğe bağlı olarak da restoranımızda özel günlerinizde toplu yemek organizasyonları da düzenlemekteyiz. İsterseniz sipariş verebilir kapınıza kadar yemeğinizi getirebiliriz. Döner sıcaklığını kaybetmeden motorlu kuryelerimiz ile dürüm ve ekmek arası ürünlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Tavuğun dönerdeki en ince halini yedikten sonra verdiğimiz tat ile her zaman bizi arayacaksınız.

Tavuk dönerdeki en önemli şeyin tavuğun bekletilmeden sofralarınıza gelmesidir. Bizlerde tavuk ve etlerimizi itina ile seçiyor ve yeşilliklerimizi taze bir şekilde sofralarınıza koyuyoruz. Restoranımızın temiz ve düzeni sayesinde güvenli bir ortam oluşturarak yiyeceklerimizin rahatlıkla tüketilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini, sağlığı ve hijyeni en önemli kriter olarak belirleyerek almaktayız. Benzersiz tatlarımızı Sancaktepe’den çıkıp İstanbul her noktasına özenle taşıyor ve sizlerin de güvenini sağlıyoruz.

İşletmemiz olarak amacımız her zaman en iyi hizmeti verirken yaşam kalitenizi arttırmaktadır. Bu yüzden sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Ekibimizi alanında uzman kişilerden seçerek bizi tercih ettiğiniz için mutlu kalacağınızın garantisini veriyoruz. Ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri seçerek geleneksel dönere yepyeni tatlar kazandırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar