• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıkaya Vinç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadun Sarıkaya

Sarıkaya Vinç, yüksek yerlerdeki işlemleriniz ya da taşınacak olan eşya ve benzeri malzemeleriniz için sizlere özel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firma olarak sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile sizler için en doğru ve sorunsuz hizmeti sunuyoruz.

Denizli vinç ve forklift sektöründe faaliyet gösteren firmamız ihtiyacınız olan her an yanınızda ve sizlere hizmet edecek şekilde çalışmaktadır. Vinç ekipmanlarımız ağır yükleri taşıyabilecek ve yüksek alanlara ulaşabilecek şekilde tercih edilmektedir. Teknolojik süreçleri yakından takip eden firmamız en yeni tasarıma sahip olan sistemleri kullanmaktadır. Vinç, forklift ve çekici araçlarımız güvenlik, sağlamlık ve işlevsellik yönünden tüm gereksinimlere sahiptir.

Yüksek noktalara ulaşılması gereken işlerde kullanılabilecek özel vinç seçeneklerine sahibiz. Dış cephe çalışmaları, elektrik direği gibi yerlerde kullanılmaz üzere özel olarak sepetli şekilde tasarlanmış vinçlerimizi istediğiniz işlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca ağır olan ürünlerin taşınması için forklift araçlarımız ile sizler için hizmet veriyoruz. İnşaat işlerinizde ya da benzeri alanlarda taşıyacağınız ağır yükleriniz için hızlı ve güvenli işlem yapabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanan sistemler büyük kolaylık sunmaktadır.

Firmamızın sahip olduğu ekipmanları kazalı araçların kurtarılması için de kullanabilirsiniz. Hareket edemeyen ya da yol dışında bir yerde bulunan araçlarınızın en kolay ve güvenli şekilde çekilmesi ve istenen yere ulaştırılması için bizi tercih edebilirsiniz. Araç çekme konusunda tecrübe sahibi olan firmamız sizler için en kaliteli ve güvenli hizmeti sunacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR