• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıoğlu Oto Kurtarma

Adres :

Sümer Mahallesi 3.ncü Sanayi Sitesi 5. Sokak No: 30/32 Merkez/ Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Sarıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

meh_ali_sar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 959 28 32

Whatsapp 2:

0 (533) 959 28 32

Sarıoğlu Oto Kurtarma firması olarak denizli merkez oto kurtarma hizmeti,denizli merkez oto kurtarma firmaları,denizli merkez oto kurtarma numaraları,denizli merkez oto çekici hizmeti,denizli merkez oto çekici firmaları, denizli merkez oto çekici numaraları,denizli oto kurtarma hizmeti,denizli oto kurtarma firmaları,denizli oto kurtarma numaraları,denizli oto çekici hizmeti,denizli oto çekici firmaları, denizli oto çekici numaraları, vb. hizmetler vermekteyiz.

Farklı nedenler ile yolda kalan araçlarınızın başarılı şekilde ve kısa sürede bulunduğu yerden çekilmesi konusunda firmamız sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Geniş çekici ağı ile sizlere hizmet sunan firmamız hangi saatte nerede olursa olsun aracınızın alınarak istenilen yere götürülmesini sağlamaktadır. Bu alanda en başarılı ve profesyonel hizmet firmamız tarafından sunulmaktadır.

Araçlarınız ile seyahat esnasında veya park yerinden çıkartılması esnasında yolda kalmak mümkün olabilir. Çeşitli sorunlar nedeni ile çalışmayan aracınızın servisi kısa sürede kolay bir şekilde götürülmesi firmamızın başarılı ekibi ve ekipmanları ile mümkündür. Sorunsuz olarak kısa sürede araçlarınıza gerekli yardımı sağlamaktayız.

Araçlarınızın bir yerden farklı bir yere götürülmesi gibi durumlarda da firmamız çekici hizmetini sizlere sunmaktadır. Denizli oto kurtarma hizmetimi 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Günün her saatinde olursa olsun sizlere en kaliteli hizmeti kısa sürede sunabilmekteyiz. Hepsi son model olan farklı boyutlardaki çekici araçlarımız ve konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere en profesyonel hizmetleri sunabilmekteyiz.

Sizler için oldukça kötü olan araçlarınızın yolda kalması veya çalışmaması ile kaza gibi durumlarınızda sizlere en hızlı şekilde uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Sizlerin zor zamanlarınızda yanınızda olarak en başarılı ve etkili çözümleri sizlere sunmaktayız. Araçlarınızı kısa sürede bulunduğu yerden alarak daha uygun ve istediğiniz yere kısa sürede götürmekte ve sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR