• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şarköy Besi Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Çakmak - Süleyman Çakmak

Kurban, adak kesimlerinizde tercih edeceğiniz hayvanın kurbanlığa veya adak olmaya uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bu hayvanların yetiştirilmeleri düzgün koşullarda gerçekleştirilmiş, hayvanlar kötü muamele görmemiş olmalıdır. Bu tür hayvanların yetiştirilmelerinde besiye çekilmeleri, özel çiftliklerde kalmaları daha uygun bir uygulamalıdır. Tekirdağ hayvancılık alanında hizmet veren firmamızda adak ve kurban işlemlerinize yakışacak nitelikte, besili ve sağlıklı hayvanları bulabilirsiniz. Hayvanlarımız özel çiftliklerimizde yetiştirilmekte olup gerekli tüm kontrollerden geçmektedir.

İşletmemizde geniş hayvan çeşidi bulunmaktadır, alım işlemlerinizi ister küçükbaş ister büyükbaş hayvanlarımız arasından gerçekleştirebilirsiniz. Tüm hayvanlarımızın besi işlemlerini özen ile gerçekleştirir, yetiştirmede sağlıksız besinler kullanmayız. Çiftliğimizde yetişen büyükbaşlarımızın, küçükbaşlarımızın lezzetleri de en az görünüşleri kadar iyidir. Firma olarak müşterilerimizin her zaman en iyiyi hak ettiğini düşünür, onlara en iyiyi sunarız. Sektördeki pek çok firmayı geride bırakan çiftliğimizde hijyen koşullarına da uyulmaktadır.

Kurban ibadetinizi gerçekleştirmek için alabileceğiniz büyükbaş- küçükbaş hayvanlarımızda herhangi bir sağlık sorunu yoktur, alımlarınızı güven ile gerçekleştirip, sevdikleriniz ile din kardeşleriniz ile paylaşabilirsiniz. Yılın çeşitli zamanlarında temin edebileceğiniz adak olabilecek hayvanlarımızda sağlıklı ve besilidir. Farklı ihtiyaçlarınız için de sağlıklı ve besili hayvanlarımızı tercih edebilirsiniz. Geniş çiftliğimizde her türlü hayvan ihtiyacınızı karşılayacak hayvanlarımız mevcuttur.

Adağınıza, kurban ibadetinize en iyi şekilde yakışacak; çeşitli ihtiyaçlarınıza uygun olarak temin edebileceğiniz sağlıklı, besili hayvanlar için geniş çiftliğimizi, güvenilir firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR