• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saygın Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Beyaz

Bizi şu hayatta yalnız bırakmayan en büyük dostlarımız evcil hayvanlarımızdır. Kedilerimiz, Köpeklerimiz, balıklarımız, kuşlarımız vb. bütün hayvan dostlarımız, biz neyi hak ediyorsak onlarda onu hak etmektedir. Güzel bir yemek, sıcak bir yuva gibi onları ve minimal yaşantılarını şaşırtan her şeyi Saygın Petshop sizlere sunmaktadır. Hayvanlarla ilgili her türlü aksesuar, yem, mama ve yuva çeşitlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Onlara hak ettikleri konforu vermek için ayrı bir özen gösteriyoruz. İstanbul evcil hayvan sektörünün en dikkatli çalışan petshoplarından biriyiz. Bu bakımdan sağladığımız hizmetin kalitesine karşı da çok hassasız. Hayvanlarımıza her zaman tazeliği kanıtlanış mamalarla ve kaliteli ürünlerle yaklaşıp, onların sağlık ve konforuna çok dikkat ediyoruz. Uygun fiyatlarımız ile yarattığımız farkın altını çizmekteyiz. Canlılara ve doğaya gösterdiğimiz özen ile çalışmaya devam ediyoruz. Sizin ve hayvanlarınızın mutluluğu için çalışıp, memnuniyetinizi gördükçe işimize daha sıkı sıkıya bağlanıyoruz. Bu sebeple sizlere teşekkür ediyoruz.

Hizmetlerimiz saymakla bitmeyecek, fakat yine de saymaya çalışalım. Kedi taşıma kafesi, kuş ve balık yemi, kedi ve köpek maması, evcil hayvan aksesuarları vb. gibi dostlarınızın ihtiyacı olan her şeyi bulunduruyoruz. Hizmet kalitemiz kullandığımız ürünlerin kalitesi ile ilgilidir. Sadece tek bir bütçeye entegre olmadan, uygun fiyatlı ve kaliteden şaşmayan ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Kendini yenileyen, yeni çalışmalarla çeşitli ihtiyaçları karşılamaya devam eden firmamız, size kusursuz bir hizmet sunmanın peşindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR