• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Score Concept

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Mergen

  • firma instagram

Evler, iş yerleri yani yaşadığımız her alanın nasıl göründüğü, içerisinde neler olduğu çok önemlidir. Çünkü hepsi bizim tarzımızı ve yaşam stilimizi gösterir. Ayrıca bütün gün içerisinde geçirdiğimiz yaşam alanlarında en çok beğenilen ürünlerin olması gerekir. Kullanırken ya da gördüğünde bile mutlu hissedebilmek için bu gereklidir.

Bizler de sizlerin yaşam alanlarına dokunabilmek, oraları güzelleştirebilmek ve sizler için daha rahat hale getirebilmek amacıyla Bursa mobilya sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli ustalarımızın ellerinden çıkan birbirinden farklı mobilya ürünlerimiz ile evinizdeki huzur alanlarınızın, mutlu anılarınızın, hüzünlerinizin bir parçası olabilmek amacıyla sizlerin hizmetinizdeyiz. Her bütçeye uygun en kaliteli ürünlerin sunulduğu Bursa’nın İnegöl ilçesindeki işletmemizde sizler için her zaman en iyi tasarlanmış ürünleri sizler ile buluşturabilmek amacıyla çalışıyoruz.

Her bir ayrıntısı sevgi ile işlenen, yapılan ürünlerimizi bizler kalitesinden emin, gönül rahatlığı ile sizlerin satışına sunuyoruz. Çünkü her zaman en iyisi, her zaman en kalitelisi bizde olmalı düşüncesi ile sektöründe en iddialı isim olma yolunda ilk günkü inançla çalışmaktayız. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde doğru yolda olduğumuzu da siz değerli müşterilerimizin işletmemizden memnun ve güler yüzlü ayrılmasından, ihtiyaçları için aklına ilk bizim gelmemizden anlıyoruz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu sebeple de hep en iyi mobilya ürünlerini bulabileceğiniz işletmemizde her zaman siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR