• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sebahat Beauty Life

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Cüstan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul güzellik merkezi sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Sebahat Beauty Life ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörde faaliyet göstermiş, alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere en iyi hizmetlerin kapılarını açıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımız ile verimli hizmetin ilk adresi olmaya devam ediyoruz. Güzellik merkezi sektöründeki gelişme ve yenilikleri anbean takip ederek bu yenilikleri en kısa süre içerisinde merkezimize dahil ediyoruz. Güncel ve modern cihazlar ile sizler için en iyi sonucu verecek markalarla çalışıyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda sizlerin talep ve beklentilerini esas alarak hareket ediyoruz. Cilt bakımı, bölgesel zayıflama, lazer epilasyon hizmetleri ile sizleri istediğiniz görünüme kavuşturmaya devam ediyoruz. Lazer epilasyon uygulamamızda en iyi ve en yeni aletleri kullanıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Kirpik lifting, alın, boyun, göz çevresi gibi yüzünüzün istediğiniz her bölgesinde botox uygulaması ile sizlere geniş bir yelpazede hizmetler sağlıyoruz.

Uygun fiyat avantajlarımız ile her müşterimizin ulaşabileceği hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Nezih kliniğimizde, alanında uzman, gerekli eğitimleri ve sertifikaları almış ekibimizle beraber sizlere hizmetlerimizi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir ve gelmeden önce randevu alarak hiç beklemeden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR