• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seçoğlu Değirmen Makina Parçaları

Adres :

Makparsan Karatay Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Seçoğlu- Hüseyin Seçoğlu

E-Posta Adresi :

sdmkonya@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 086 85 88

Whatsapp 2:

0 (553) 086 85 88

Whatsapp 3:

0 (553) 028 93 67

Seçoğlu Değirmen Makina Parçaları

Değirmen makina parçaları, değirmen makinası yedek parçaları, değirmen yedek parçaları ve değirmen makinaları uygulaması olarak Konya Karatay da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Seçoğlu Değirmen Makina Parçaları firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

BENZER FİRMALAR