• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Seda Arslan Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seda Arslan

  • firma instagram

Antalya güzellik merkezi sektöründe siz kıymetli misafirlerimize hizmet sunmak için yola çıkan merkezimiz; gerek kuaförlük gerekse kişisel bakım ihtiyaçlarınız alanında profesyonel hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, alanında yetkin estetisyen ve saç tasarım uzmanlarımız, çalışma personelimiz ile amacımız; bakım, güzellik ve estetik alanındaki ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntılarına kadar tespit ederek size özel hizmetleri evinizin konforunda sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda siz kıymetli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler iki kategoride şekillenmektedir. Bu kategoriler kuaförlük hizmetleri ile kişisel bakım ve estetik hizmetleridir.

Güzellik merkezimizde kuaförlük hizmetleri kapsamında saç kesim ve tasarım, ombre, röfle, balyaj gibi saç renklendirme işlemleri ile özel günleriniz için gelin ve nişan başı modelleri yapılmaktadır. Tüm bu işlemler alanında yetkin saç tasarım uzmanları tarafından son trend uygulamalar ekseninde yapılmaktadır.

Merkezimizde kişisel bakım ve estetik hizmetleri kapsamında kalıcı makyaj uygulamaları, ipek kirpik işlemleri, protez tırnak ve kalıcı oje uygulamaları, kaş tasarımı gibi hizmetler sunmaktayız. Son teknoloji cihazlar; alanında yetkin estetisyenlerimiz tarafından kullanılarak ihtiyaç ve istekleriniz kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

Güzellik merkezimizde profesyonel özel gün makyajı da yine profesyonel makyözlerimiz tarafından yapılmaktadır. Salonumuzda kullanılan tüm renkli kozmetik ürünlerimiz dermotologlar tarafından önerilen ürünlerdir. Makyözlerimiz yüz hatlarınıza uygun, doğru renk ve doğru ürünleri kullanarak en mükemmel sonuçları ortaya koymaktadır. İster gündüz makyajı ister gece makyajı olsun kullanacağınız yer ve saate uygun bir şekilde profesyonelce yapılmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR