• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seda Karagöz Beauty Home

Adres :

Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No: 58/1 (yürüyüş Yolu Sonu Mahmut Usta Karşısı) Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Karagöz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 767 02 86

Seda Karagöz Beauty Home birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Güzellik ve kişisel bakım, insan hayatının altın kuralları arasında bulunmaktadır. Günümüzde saç tasarımı, el ayak bakımı, cilt temizliği ve vücut epilasyonları gibi birbirinden farklı birçok konuda, güzellik hizmetleri alınabilmektedir. Tüm bu kişisel bakım hizmetlerini ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak için güzellik merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezler artık dünyanın her yerinde faaliyet göstermektedir. Bizde Seda Karagöz Beauty Home olarak, güzellik ve kişisel bakım alanındaki tüm yenilikleri sizlere sunuyoruz.

Kocaeli güzellik merkezi sektöründe verdiğimiz eşsiz hizmetler kapsamında, hair style, protez tırnak, kalıcı makyaj, gelin makyajı, solaryum, kirpik lifting, saç renklendirme, microblading kaş tasarımı, türban tasarımı, protez tırnak, ipek kirpik, jel tırnak, hydrafacial cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi birçok bakım seçeneğini sizinle buluşturuyoruz. Kocaeli kişisel bakım alanında müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet veren firmamız Seda Karagöz Beauty Home olarak, en güvenilir hizmetleri sizlere en uygun fiyatlara sunuyoruz. Kişisel bakım uzmanlarımız tarafından sizlere özel yöntemler uygulayarak, devamlılık içeren çalışmalar yürütüyoruz.

Şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde bir güzellik merkezinde verilebilecek en üst düzey hizmetleri sizinle buluştururken, bir yandan da en uygun fiyat seçenekleri ile bütçenizi asla sarsmıyoruz. Kına, nişan, nikâh, düğün, kutlama ve parti gibi her çeşit organizasyonlarda, tüm gözlerin üzerinizde olacağı özel bir yenileme hizmeti sunuyoruz. İddia ediyoruz kalıcı ve profesyonel olduğumuz güzellik sektöründe, sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR