• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sefamir Rent A Car

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sefa Bey

  • firma instagram

Sefamir Rent A Car firması olarak araç ihtiyacız olduğunda yayınızda olmak için çalışıyoruz. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ve geniş araç seçeneği ile müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. İsterseniz tek araç isterseniz filo kiralama işlemler ile ilgili olarak hızlı ve uygun fiyatlı seçenekler sunuyoruz.

Bursa oto galeri sektöründe faaliyet gösteren firmamız araç kiralamak istediğinizde farklı araç seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun araçları sağlamaktadır. İster binek araç ya da hafif ticari araç isterseniz de lüks araç seçeneklerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Oto kiralama noktası olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda uygun fiyatlı veya lüks araç seçeneklerine göz atabilirsiniz. Şehirlerarası yolculuklarınız için yakıt ekonomisi sağlayacak araçlar ya da düğün gibi özel günleriniz için lüks araçlar sizler için hazır şekilde beklemektedir. Araçları günlük, haftalık ya da aylık süreler ile kiralayabilirsiniz. Bunların yanı sıra işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda filo kiralama seçenekleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Aylık ya da daha uzun sürelerde kiralanabilecek filo araçları ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenebilecektir. Firmanızın ihtiyacı olan filo araçlarını bizden temin edebilirsiniz. Bu hizmet seçeneklerine ek olarak havaalanı transfer işlemleri için de araç kiralama seçeneğimizde bulunmaktadır. Şoförlü lüks araç seçeneklerimiz ile havaalanına sorunsuz ulaşımınız sağlanmaktadır.

Firmamız kiralama işlemi için kullanılan araçlarımızın bakımları ve muayeneleri aksatılmadan yapılmaktadır. Araçları kullanırken sorun yaşamamanız için tüm işlemler yapılmakta ve sorunsuz araçlar size teslim edilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR