• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şişli Osmanbey Mobilya Döşeme

Adres :

Camikebir Mahallesi 49. Sokak No: 10/a Seferihisar İzmir İzmir » Seferihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Aluç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

harun.aluc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 790 29 58

Whatsapp 2:

0 (532) 790 29 58
Şişli Osmanbey Mobilya Döşeme

Mobilya sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Osmanbey Mobilya Döşeme firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR