• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şehr-i Kütahya Kahvaltı Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Türkmen

Şehr-i Kütahya Kahvaltı Salonu olarak Kütahya Merkez’de uzun yıllardan beri restoran sektöründe kahvaltıcılık üzerine hizmetlerimizi sunuyoruz. Türk mutfağında da önemli yere sahip olan ve sağlık açısından da fazlasıyla önem tutan öğün olan kahvaltının hem en leziz, hem de en sağlıklı halini sizlere sunuyoruz. Kahvaltı tanımı yapılacağı zaman menüde yer alacak bütün lezzetlerin en güzelini sizlere hazır hale getiriyoruz.

Restoranımızda serpme kahvaltıdan sağlıklı tariflere kadar birçok ürünü deneyimli ustalarımızla sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz bütün yemekleri steril ve temiz bir ortamda hazırlıyor ve kahvaltı denilince akla gelecek bütün lezzetleri de menülerimize eklemeye gayret gösteriyoruz. Tabaklarımızda kullandığımız yemeklerin ve ürünlerin kalitesine özen gösteriyor; bal, reçel, yumurta, süt gibi birçok unsurun da doğal halini sizlere sunuyoruz.

Kütahya’nın kahvaltı salonları arasında en nezih salonlarından birisi olarak da müşterilerimizin beğenisini topluyoruz. Kahvaltı aktivitesi dolayısıyla kaliteli bir zaman geçirebileceğiniz bir mekan yaratma gayretiyle çalışıyor ve oturma ortamını da buna dayanarak her zaman iyileştiriyoruz.

Kütahya restoran sektöründe lezzeti, kalitesi ve keyifli oturma ortamıyla dikkat çeken bir işletme olan Şehr-i Kütahya Kahvaltı salonu, sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet etmek için gayret gösteriyor. Biz, değerli müşterilerimize her zaman bu hizmetimizi sürdürebilme yolunda çalışıyoruz. Sizleri de restoranımızda ağırlamaktan ve en leziz kahvaltı menülerimizi sunmaktan dolayı gurur duyarız, her zaman bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR