• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sek Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Tıraşçı

Tuzla’da görev yapan Sek Oto Kurtarma birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul yol yardım firmaları şehirdeki araç yoğunluğuna bağlı olarak pek çok sayıdadır. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız tamamı profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımla çalışan kişilerdir. Ekibimizde müşterilerimiz için; oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetlerini sunuyoruz. Tuzla gibi büyük bil ilçe ve çevresinde geniş bir servis ağı ile müşterilerimize destek sağlıyoruz. Bunun yanı sıra şehirlerarası yolda da müşterilerimize her saat diliminde destek oluyoruz.

Gece ya da gündüz günü her anında, işe giderken, işten dönerken ya da gezmeye giderken aracınızın her zaman yolda kalma riski bulunmaktadır. İşte bu riskler varken biz firma olarak sizlere gece gündüz demeden her istediğiniz saat aralığında hizmet vermekteyiz. Oto kurtarma hizmetimiz aracınız yolda kaldığında bizleri ararsanız bulunduğunuz yere gelerek aracınızı kurtarır ve isterseniz müdahale eder. Ya da böyle bir talebiniz yoksa sadece aracınızı istediğiniz yere götürür. Oto çekici hizmetimizde de aynı şekilde 7/24 arayabileceğiniz, aracınızı olduğu yerden alacak bir servistir.

Firmamız faaliyetlerine ilk başladığı zamandan bu yana önemli gelişmeler göstermiş ve büyümüştür. Bu büyüme sırasında müşterilerimizin güvenini de kazanmış ve sektörde öncü konumda bir firma haline gelmiştir. Günümüzde bu konumu korumak ve daha iyiyi nasıl yapabilirim sorusunun yanıtını aramak adına çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimize her zaman olabildiğince makul fiyatlarla yardımcı olmaya çalışırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR