• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şeker Trans

Adres :

Köyceğiz Köyü Şeker Medrese No: 17    İdil  /  Şırnak Şırnak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Olak

E-Posta Adresi :

sekertrans73@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 525 73 72

Whatsapp 2:

0 (542) 525 73 75
ŞEKER TRANS,

SIZ ÖNEMLI MÜŞTERILERIMIZIN ÜRÜNLERINI ZAMANINDA, SORUNSUZ VE EKSIKSIZ OLARAK BELIRLENEN ADRESE ULAŞTIRILMASI BIZIM IŞIMIZ.GELIŞEN,SÜREKLI YENILENEN VE KÜRESELLEŞEN DÜNYANIN GEREK ULUSLAR ARASI GEREKSE YURT İÇİ NAKLIYATTA GÜÇLÜ VE MODERN DONANIMLI ARAÇ FILOSU VE UZMANLAŞMIŞ ŞOFÖR KADROMUZLA SIZIN HIZMETINIZDEYIZ…SORUNSUZ HIZMETANLAYIŞI BIZI ARADIĞINIZ ANDA SIZE SORUNSUZ BIR HIZMET SUNMAK VE YÜZDE YÜZ MEMNUNIYET IÇIN GEREKLI TÜM KOŞULLARI SAĞLARIZ.
TELEFONDA GÖRÜŞTÜĞÜNÜZ MÜŞTERI TEMSILCISI ILE ANLAŞTIĞINIZ TAKDIRDE EXPERTIZ ELMANIMIZ ADRESINIZE GELEREK MALINIZI TESPIT EDER VE SÖZLEŞME IMZALAR.
EXPERTIZ TARAFINDAN MALINIZA UYGUN GÖRÜLEN ARAÇ TAŞIMA GÜNÜ GEREKLI EKIP VE EKIPMANLARLA SABAH SAATLERINDE KAPINIZDA HAZIR BULUNUR.
TAŞIMA ANINDAN IŞ BITENE KADAR HIZMET SUNARIZ.
ŞEKER TRANS TÜRKİYE’YI BILIR…


GELIŞEN MÜŞTERI IHTIYAÇLARINA YANIT VEREBILMEK IÇIN TEKNOLOJIYI YAKINDAN TAKIP EDIYOR VESIZ DEĞERLI MÜŞTERILERIMIZE VERMIŞ OLDUĞUMUZ HIZMETTE 0 MEMNUNIYET GARANTISI SUNMAKTAYIZ.


AYDINLIK YARINLAR IÇIN ÜRETKEN, GIRIŞIMCI, ÇAĞI YAKALAMAYA ÇALIŞAN; KÜRESELLEŞENDÜNYADA, YÜKSEK AHLAK, ÜSTÜN REKABET GÜCÜ, AZIM VE KARARLILIKLA ETKIN OLMA IDEALINESAHIP BIR YAPI ILE SIZ MÜŞTERILERIMIZE HIZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEYIZ.


KALITEYI YAŞAM TARZI OLARAK BENIMSEYEN FIRMAMIZ MÜŞTERI MEMNUNIYETINE ODAKLIHIZMET VERMEKTEDIR.HER GEÇEN GÜN FARKLI IŞ SEKTÖRLERINE VE DAHA FAZLA MÜŞTERIYEHIZMET VEREN FIRMAMIZ EVRENSEL TAŞIMACILIK VE NAKLIYAT HAYATINDA KALITELI, HIZLI VE DAHAEKONOMIK HIZMET VERMEYI AMAÇLAMAKTADIR. PROFESYONEL ÇALIŞMA ŞEKLININSADECE HIZMET TATMININE DAYALI OLMADIĞININ FARKINDA OLAN FIRMAMIZ PERSONELLERI SAMIMI, DÜRÜST VE GÜVENILIR ŞEKILDE HIZMET VERMEK IÇIN BIR DIZI EĞITIME TABI TUTULMUŞLARDIR.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR