• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selin Beauty Center Serdivan Aslı Düzgün

Adres :

Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 18 / 2 ( Serdivan Avm Karşısı Mado Yanı ) Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Bozkurt Düzgün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 874 95 38

Selin Beauty Center Sakarya Serdivan, birmilyonnokta.com üyesi olarak Sakarya Serdivangüzellik merkezi alanında hizmet vermektedir.Sakarya Serdivan üzerinde bulunan merkezimiz profesyonel ekip eşliğinde müşterilere hizmet sunmaktadır. İşletmemiz değerli müşterilerimizin tarafından yoğun ilgiyle ziyaret edilmektedir. Sizler de güzellik merkezi tercihinizi bizimle yapabilirsiniz.

Güzellik merkezinde uygulanan pek çok işlem vardır. Uygulanan bu işlemler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Çünkü her bireyin cildi farklıdır. Cilt tipine uygun yapılan işlemlerden başarılı sonuç elde etmek daha yüksektir. Bizler bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda geniş kapsamlı güzellik hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet sayesinde değerli müşterilerimizden olumlu dönüşler almayı başarıyoruz. Güzellik merkezimizde çeşitli işlemler uyguluyoruz. Uyguladığımız işlemler arasında kalıcı makyaj, kaş ve kirpik tasarımı yer alıyor. Aynı zamanda tırnak bakımı ve tasarımı yapıyoruz. Profesyonel cilt bakımı, tırnak bakımı yapıyoruz. Makyaj tasarımı yapıyor, zayıflama hizmeti veriyoruz.

Güzellik merkezimizde farklı pek çok işlemi bir arada yapıyoruz. Uygulanan her işlem için profesyonel görevliler hizmet veriyor. Bizler öncelikle müşterilerimizle görüşüyor ve müşterimizin nasıl bir hizmet almak istediğini belirliyoruz. Daha sonra bu işlem için müşterimizin ne kadar uygun olup olmadığına bakıyoruz. Uygun koşullarda gerekli işlemler yapılıyor. Bizler yüksek kaliteye sahip ürünler kullanıyoruz. Sağlığa uygun koşullarda uyguladığımız işlemler her zaman yüksek memnuniyet sağlamaya yardımcı oluyor. Sizler de güzelliğinizi ön plana çıkarmak, profesyonel güzellik hizmeti almak, sağlığınızı korumak için merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR