• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sen Cafe

Adres :

Osmanağa Mahallesi, Ali Suavi Sokak, No 28kadıköy/istanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berat Şen

E-Posta Adresi :

beratsen1990@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 647 14 82

İstanbul restaurant sektörünün en tatlı adresi, Sen Cafe. Kafemizde değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak adına birbirinden lezzetli tatlarımızla hizmet veriyoruz. İşimize olan ilgi ve alakamız sayesinde uzun yıllar bu sektörde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Uyum içerisinde hareket etmeye özen gösterdik. Müşterilerimize eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek bizim için oldukça önemliydi. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı özenle, dikkatle, ilgi ve alakayla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Kadıköy’de bulunan restoranımızda sevdiklerinizle birlikte vaktinizi değerlendirirken bu lezzetlerle de anınızı tatlandırabilirsiniz. Güne güzel başlamak için güzel bir kahvaltı en doğru tercih olacaktır. Restoranımıza gelerek güzel ve lezzetli bir kahvaltıya ne dersiniz? Kahvaltınızı nasıl ve ne ile yapmak istiyorsanız çeşitli ürünlerimiz arasından tercih edebilirsiniz. Günün diğer saatlerinde fast food ürünlerimizi de tercih etmekte özgürsünüz. Tatlılarımız olmazsa olmazımız. Sütlü, şerbetli ve meyveli tatlılarımız arasından istediğiniz tatlıyı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. En önemlisi de küçük dostlarınızla buraya gelebilirsiniz. Şehrimizde çoğu kafe hayvanlara yer vermezken biz kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Hem mutfakta hem de serviste çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Lezzetimizden, kalitemizden, samimiyetimizden, saygımızdan ve sevgimizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman en iyi hizmeti vermek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni lezzetler sunmaya, hizmetimizi geliştirmeye, kendimizi geliştirmeye, yeni yöntemler ve sunum teknikleri öğrenmeye devam ederek sizler için yeni adımlar atmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR