• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şen Metal Balıkesir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Şentürk

Şen Metal. Firmamız Balıkesir Edremit’te faaliyet göstermekte, uzun zamandır kalitenin, güvenin, modern çözümlerin ve uygun fiyatın değişmeyen adresi olmaktadır. Bizler yıllar önce büyük bir heyecanla bölgemizi dünya standartlarında uygulamalar ile tanıştırmak için yola çıktık. Kısa sürede hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalara imza atmayı başardık ve Edremit’in en fazla tercih edilen metal dekorasyon firması haline geldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve hep daha kalitelisini hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Balıkesir ferforje ve metal dekorasyon alanının örnek firmalarından birisi olarak bizler önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin alacağınız hizmetlerden koşulsuz memnun olmanızı sağlamaya çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, mekana özel tasarımlar ve geliştirmeler yapabiliyor, her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Çok geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor, daha modern, daha kaliteli ve konforlu bir hayata kavuşmanı sağlıyoruz. Yenilikçi ve dinamik yapıda olmayı esas edinmiş uzman ekibimizle birlikte dünyanın en modern uygulamalarını hizmetlerimiz arasına dahil ediyor, en yeni teknolojilerin dahi en kısa sürede firmamız bünyesinde hayat bulmasını sağlıyoruz.

Şen Metal olarak bütün uygulamalarımızın estetik, kaliteli ve fonksiyonel olmasını önemsiyoruz. Tasarımlarımızın ve projelerimizin mekanlarınızı çok daha zarif ve şık hale getirmesi için zevkli tasarımlar yapıyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullanarak uzun yıllar ilk günkü formunda kullanılabilecek ürünler ortaya çıkarıyor hem satış hem uygulamada ekonomik çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR