• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şenol Besi Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şenol - Hasan Şenol

Birmilyonnokta.com üzerinden tanıtımını yaptığımız Şenol Besi Çiftliği, Edirne hayvancılık sektöründe hizmet vermektedir. Günümüzde doğal ve güvenilir et ürünlerine ulaşmak zordur. Bizler beslediğimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvanları doğal besleyerek hizmete sunuyoruz. Çiftliğimizde bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet veriyoruz. Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde başarılı bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı ürünler için sizler de çiftliğimizi tercih edebilirsiniz.

Şenol Besi Çiftliği ailesi olarak çiftliğimizde küçükbaş ve büyükbaş hayvanları besliyoruz. Çiftliğimizde yılın her zamanı küçükbaş ve büyükbaş bulunuyor. Adaklık ve kurbanlık hayvan satışlarımızla birlikte toplu hayvan satışlarımız da bulunuyor. Hayvanların tamamı doğal olarak besleniyor. Hayvanların beslenmesinde katkı maddesi olmayan yemler kullanıyoruz. Hayvanlar açık alanda gezerek büyüyor. Tüm hayvanlar düzenli olarak sağlık kontrolünden geçiyor. Hayvanların aşısı düzenli yapılıyor. Sağlığa uygun et tüketimi için doğal koşullarda yetişen hayvanlar güvenle tercih edilebilir.

Bizler sektörde verdiğimiz hizmeti kalite standartları kapsamında müşterilerimize sunuyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmet doğrultusunda artık bölgede tanınıyoruz. Değerli müşterilerimiz tarafından yıl içerisinde güvenle tercih ediliyoruz. Doğru fiyatlandırma ile müşterilerimize fiyat teklifinde bulunuyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışında kilo üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Doğru fiyata kaliteli, sağlıklı ve güvenilir hizmet almak isteyenler bizi tercih edebilir. Bizler müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Sektörün güvenilir ismi olarak firmamız her zaman tercih edilebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR