• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şenyurt Cağ Kebab

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Yazıcı

Geçmişten aldığımız güç ve gelecekten aldığımız ilham ile yemek ve restoran sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermek adına geleneksel yemeklerimizi modern bir sunum ile müşterilerimize sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmeti, firmamızın değerli birer unsuru olarak gördüğümüz güler yüzlü ve deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekte olup tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikası uygulamaktayız.

Sektörde yer alan diğer firmalara örnek teşkil etmek, müşterilerimize aile sıcaklığında ve ortamında en lezzetli yemekleri sunmak, sektörde en önemli var olma nedenimiz olan yaşama değer katmak ilkeleri ise yıllardır edindiğimiz tecrübelere de kaynak oluşturan önemli misyonlarımız arasında yer almaktadır. Firmamız Erzurum restaurant sektörü içerisinde belirlediği etik ilkeler çerçevesinde açıldığı ilk günden itibaren benimsediği duruştan ödün vermeden hizmetlerine devam etmeyi uzun vadeli hedefi olarak belirlemiştir.

Firmamızın belirlediği hedefler doğrultusunda ise edindiği en önemli vizyon ise köklü ve tarihi geçmişimizin ve geçmişten miras edindiğimiz ilkelerin, güvenilir ve sağlam hizmetin devamlılığını sağlayarak hem yerel hem de bölgesel bir marka haline getirmektir. Bu doğrultuda müşterilerimize, üstün ve kaliteli yemek ve sunum hizmetini bir borç bilmekle birlikte aynı zamanda hizmeti gerçekleştirmeye başladığımız ilk günkü heyecan ile müşterilerimizin karşısına çıkmayı esas edinmiş bulunmaktayız. Firmamız, sadece bugün için değil geleceğe tarihi yemek kültürümüzü bir miras bırakmayı da önemli bir görev olarak görmekte ve bu hedefi gururla gerçekleştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR