• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serap Gök Güzellik Enstitüsü

Adres :

Camivasat Mah. İnönü Caddesi Dörtler İşmerkezi No: 2 Kat: 1 Edremit / Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serap Gök

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serapgok1978@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 138 75 20
Hakkımızda

Serap Gök Güzellik Enstitüsü 2016 yılı Temmuz ayında Balıkesir ilçesi Edremitte kurulmuştur. Güzellik hizmetlerinin yanı sıra stil danışmanlık servisi sunarak sektöre yeni bir anlayış kazandırmak kuruluş amacımızdır. Makyaj teknekleri,kişiye özel sunum,özel gün rehberliği, gelin imaj danışmanlık veya kurumsul personel workshop sunum farkı ile en doğru teknikler son trendleri belirleyerek maksimum müşteri menunniyetini sunmak enstitümüzün ilk hedefidir.

Serap Gök kimdir?

1978 yılı İstanbul doğumluyum. Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümü mezunuyum.

Kariyerime tekstil sekötüründe başladım. 2001 yılında güzellik sektörüne geçtim. Estetisyenlik egitimimi Mc akademi Estetisyenlik ve Leyla İnanır Güzellik Akedemisinden aldıktan sonra. Mesleki Eğitim Saç Bakımı ve Güzellik bölümü ustalık ve usta ögreticilik egitimimi tamamladım.

İstanbul, Trakya, Antalya, Bodrum gibi önemli şehirlerde güzellik sektöründe calışma imkanı buldum şimdi aldığım egitimler sektörel tecrübelerimi bir çatıya topalayarak Balıkesir Edremit ilçesinde kendi enstitümü kurdum. Meslegimde zirvede kalmayı hedefleyerek yoluma devam etmekteyim.

balıkesir edremit lazer epilasyon ,balıkesir edremit cilt bakım ,balıkesir edremit kalıcı makyaj,
balıkesir edremit lazer epilasyon ,balıkesir edremit cilt bakım ,balıkesr kalıcı makyaj,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR