• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Serdar Örnek

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serdar Örnek

Hakkımızda
Serdar Örnek firması olarak Eğlence sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Serdar Örnek olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Serdar Örnek olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
Serdar Örnek
0546 860 49 31
www.serdarornek.com
www.facebook.com/serdarxursi?fref=pb&hc_location=friends_tab
www.facebook.com/pages/Hayalim-T%C3%BCrk%C3%BC-Cafe/1203295363072073
www.instagram.com/serdarexursi
twitter.com/serdar_xursi
www.serdarexursi.com
13 mart mah. vali ozan cad. mardin avm yanı hayalim türkü cafe mardin
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR